Ucuz Ekonomik Klozet Taşı Esenler

Kaliteli Ekonomik Klozet Taşı Takımı Fiyatları Esenler

İstanbul Esenler Buluç Nalbur Yapı Market olarak, başta Esenler, Güngören ve Bayrampaşa da yaşayan müşterilerimiz olmak üzere tüm İstanbul a kaliteli ekonomik klozet taşı takımlarımızı temin etmeye devam ediyoruz. Her türlü bütçeye uygun ekonomik ve kaliteli  klozet taşı takımları hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0(531)359 24 66 telefon numarası ile bizi arayabilirsiniz. Banyo ve lavabo bataryalar ile ayrıntılı bilgi almak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

D Serisi Ekonomik Klozet Takımı

1 Ad Ayvit Klozet Taşı ve Deposu, 1 ad Ersinler İç Takım Seti, Ekonomik Klozet Kapağı, 2 ad Ekonomik Taharat Musluğu, 2 ad bağlantı fleksi ve 1 ad Silikon içerir. Eylül 2018 itibari ile toplam fiyatı 251 TL dir.

D Serisi Ekonomik Ucuz Klozet Takımı Sadece 250 TL-Esenler Buluç Nalbur Yapı Market

C Serisi Ekonomik Klozet Takımı

1 Ad Ayvit Klozet Taşı ve Deposu, 1 ad Norm İç Takım Seti, Ekonomik Klozet Kapağı, 2 ad Ekonomik Taharat Musluğu, 2  ad 50 cm bağlantı fleksi, klozet montaj vidası ve 1 ad Silikon içerir. Eylül 2018 itibari ile toplam fiyatı 258 TL dir.

C Serisi Ekonomik Ucuz Klozet Takımı Sadece 258 TL-Esenler Buluç Nalbur Yapı Market

B Serisi Ekonomik Klozet Takımı

1 Ad Ayvit Klozet Taşı ve Deposu, 1 ad Siamp Tek Basmalı İç Takım Seti, Ekonomik Klozet Kapağı, 2 ad Dekoratif Taharat Musluğu, 2  ad 50 cm bağlantı fleksi, klozet montaj vidası ve 1 ad Silikon içerir. Eylül 2018 itibari ile toplam fiyatı 294 TL dir.

B Serisi Ekonomik Ucuz Klozet Takımı Sadece 294 TL-Esenler Buluç Nalbur Yapı Market

A Serisi Ekonomik Klozet Takımı

1 Ad Ayvit Klozet Taşı ve Deposu, 1 ad Siamp Çift Basmalı İç Takım Seti, Amortisörlü Yavaş Kapanan Klozet Kapağı, 2 ad Dekoratif Taharat Musluğu, 2  ad 50 cm bağlantı fleksi, klozet montaj vidası ve 1 ad  Sista Silikon içerir. Eylül 2018 itibari ile toplam fiyatı 365 TL dir.

A Serisi Ekonomik Ucuz Klozet Takımı Sadece 365 TL-Esenler Buluç Nalbur Yapı Market

Esenler Buluç Nalbur Yapı Market iletişim bilgilerine ulaşmak için lütfen tıklayınız.