Adolin Boya Bayi – Bulyak Boya

Buluç Nalbur Yapı Market olarak Adolin Boya fabrikasının yetkili satış noktası ve ana bayisiyiz. Ev boyası ve sanayi boyası ihtiyaçlarınız başta olmak üzere tüm Adolin Boya ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Adolin İç Cephe Boya Ürünleri

Plastik Duvar Boyası – Adolin Pandaplus

TSE belgeli plastik duvar boyasıdır. 50 farklı orjinal renk seçeneği bulunmaktadır. Ev, iş yeri, fabrika, depo ve atölyeler için kullanıma uygundur. 20 kg plastik duvar boyası 2 katta 100 metrekare alan boyar. Satış fiyatı 150 TL dir.Bilgi için Plastik Duvar Boyası – Adolin Pandaplus yazımızı okuyunuz.

Adolin Silikonlu ve Plastik İç Cephe Boya Ürünleri

Başta silikonlu boya ve plastik boya ürünleri olmak üzere iç cephe boya ihtiyaçlarınız için Esenler Buluç Nalbur Yapı Market olarak yaklaşık 20 yıldır Adolin Boya ürünlerini güvenle satmaktayız. Satışını yaptığımız boya ürünlerindeki çeşitliliği siz değerli müşterilerimize gösterebilmek için bu tanıtım yazısını kaleme aldık. Boya badana işlerinin nasıl yapıldığını anlattığımız yazımızı okumak için buraya tıklayınız.

Fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için lütfen 0(531)359 24 66 telefon numaramızı arayınız.

Adolin İç Cephe Duvar Boyaları ve Astarları

İç cephe duvar boyaları ve astarları için Adolin Boya çok geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahiptir.

 1. Adolin Silikonlu İpek Mat Tam Silinebilir Duvar Boyası
 2. Floret Dekoratif Silikonlu Duvar Boyası
 3. Lateks Silikonlu Duvar Boyası
 4. Adolin İpek Parlak İster Yıka İster Sil Duvar Boyası
 5. Adolin Lüks Plastik Duvar Boyası (Beyaz, Siyah, Kırmızı ve Oksit Sarı)
 6. Adolin Pandaplus Plastik Duvar Boyası
 7. Adolin Kartonpiyer ve Alçıpan Boyası
 8. Adolin Su Bazlı Amerikan Kapı Boyası (Beyaz Renk)
 9. Adolin Süper Tavan Boyası (Kelebek Tavan Boyası)
 10. Lateks Doğal Tavan Boyası
 11. Adolin Silikonlu İç Cephe Astarı Beyaz
 12. Adolin Geçiş Transfer Astarı Beyaz
 13. Adolin Alçı Macun Yüzey Astarı
 14. Adolin İç Cephe Macunu

İç cephe boya ihtiyaçlarınız için Adolin Silikonlu İpek Mat ya da Floret Dekoratif Silikonlu boyaları müşterilerimize öneriyoruz. Eğer uygulama yapılacak yüzeyde daha önce sentetik ya da sellülozik yağlı boya kullanıldı ise silikonlu duvar boyasından önce Adolin Geçiş Transfer Astarı kullanılması gerekmektedir.

Adolin Boya ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi almak için 0212 508 41 36 numaramız üzerinden İstanbul Esenler Buluç Nalbur Yapı Market ile iletişime geçebilirsiniz.