Antipas Boya Gri ve Kırmızı

Antipas boya çeşitleri tüm iç ve dış yüzeylerdeki demir ve metal yüzeylerde kullanılırlar. Pas önleyici özelliğe sahiptir. Astar boya olarak kullanılırlar. Daha sonra üzerine yağlı boya uygulanabilir. 18 kg Antipas boya için mağazamızda perakennde satış fiyatı 160 TL dir.

Fiyat Teklifi Almak ve Sipariş vermek için ise 0(531)359 24 66 numaramızı arayabilirsiniz. Ya da aşağıdaki bağlantıya tıklayarak whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Antipas Boya Özellikleri

İşletmemizde Adolin Sentetik Antipas Boyaları satılmaktadır.

Gri ve Kırmızı Antipas Boya 18 kg
Adoliln Antipas Boya 18 KG – GRİ ve Kırmızı
Renk Seçenekleri – İstanbul Buluç Nalbur
  • TSE standartlarına uygundur.
  • Kurşun içermez.
  • Suya, kire, neme ve pasa karşı koruyucudur.
  • İç cephe ve dış cephe farketmeksizin kullanılılır
  • Kullanılmadan önce sentetik tiner yarıdımı ile inceltilir
  • Uygulamadan önce yüzey is, kir ve yağ yönünden temizlenmelidir
  • 18 kg luk boya ile tek katta yaklaşık 90 metrekare alan boyanabilir.
Yeni Ürünümüz Adolin Paskes – Hem Antipas hemde Sentetik Yağlı Boya bir arada

Renk Seçenekleri

Antipas boyaları iki farklı renk seçeneği ile satılmaktadır. Gri ve Kırmızı antipas boyaları 2,5 litre ve 18 kg luk ambalajlar ile satılmaktadır.

Antipas Boya Fiyatları

Adolin Pandalin Antipas boya 18 kg mağazamızda 160 TL den satılmaktadır. Gri ve kırmızı renk seçenekleri aynı fiyattan satılmaktadır. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Çoklu siparişleriniz için lütfen işletmemizi arayın. Bizde size özel ekonomik gönderim seçeneklerini araştıralım. Aşağıdaki linkten online olarak satın alma işlemi yapabilirsiniz.

NOT: Aşağıdaki linkte bulunan fiyata 40 TL gönderim ücreti dahildir. Gönderimler ambarla yapılır. Bazı durumlarda ürünlerin ambardan teslim alınması gerekebilir.

Fiyat Teklifi Almak ve Sipariş vermek için ise 0(531)359 24 66 numaramızı arayabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Paslanmaya karşı önlem almak istediğiniz tüm metal yüzeylerde kullanabilirsiniz. Özellikle profil demir çubukların kullanıma hazırlanması sürecinde antipas boyalar sıklıkla tercih edilmektedir.

Adolin sanayi boyaları hakkında daha fazla bilgi almak için ise bu yazımızı okuyabilirsiniz. https://bulucnalbur.bulyak.com.tr/sanayi-boyalari/