Tavan Boyası – Adolin Latex

Adolin Lateks Tavan Boyası; doğal mat görünümlü ve su bazlıdır. Nefes alan yapısı, beyazlığı ve iyi yayılması ile müşterilerimizin memnun kaldığı bir üründür. Tavanlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bizi hemen arayın ve ayrıntılı bilgi edinin.

Adolin Lateks Tavan Boyası
Adolin Lateks Tavan Boyası – Buluç Nalbur Yapı Market
Adolin Latex markasını daha önce duymadım? Bu ürünü tercih etmeli miyim?

Adolin Boya fabrikasının 20 yıldır bayiliğini yapmaktayız. Ürünlerini herkesin alabileceği fiyatlara satabilmek için pek çok firmanın aksine TV reklamları yapmaz. Latex tavan boyasının ücretiği ödediğinizde verdiğiniz paranın sadece ürün ve işçilik maliyetine gittiğine emin olursunuz.

Adolin Latex tavan boyasının kalitesi nasıldır?

Ürünümüzün kalitesi piyasadaki bilinen markalarla yarışabilecek düzeydedir. Üstün kapatıcılığı ile 17,5 kg boya ile 110 metrekare alan boyamanızı sağlar. Özel yapısı ile nefes alır ve ferah ortamlar oluşturur.

Latex Tavan Boyası Fiyat ve Sipariş

17,5 kg luk teneke fiyatı 80 TL dir. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Toplu siparişleriniz ve il dışı gönderimleri için lütfen bizi arayıp özel fiyat teklifi alınız.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Latex silikonlu duvar boyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Ev, iş yeri, depo ve fabrika gibi alanların tavanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte; beton, sıva ve sunta gibi yüzeylerin beyaza boyanması içinde ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

  • 17,5 kg luk ambalaj iki katta 110 metrekare alan boyar
  • Doğal mat görünüme sahiptir
  • Su bazlıdır
  • İyi yayılır
  • Nefes alır
  • Dokunma kuruması 1-2 saat, sert kuruması 7-8 saattir
  • Eğer iki kat vurulacaksa katlar arası en az iki saat beklenmelidir

Latex Tavan Boyası Uygulaması

Boya sürülecek yüzey kir, yağ ve eski boya kalıntılarından temizlenmelidir. Tamir edilmesi ve doldurulması gereken yerler var ise alçı yardımı ile onarım yapılmalıdır. İhtiyaç halinde önce astar boya uygulaması yapılması tavsiye edilir. Latex Tavan boyamız ağırlıkça %15 inceltilerek 2 saat arayla 2 kat
şeklinde uygulanmalıdır.

“Tavan Boyası – Adolin Latex” için 2 yorum

Yorumlar kapatıldı.