Buluç Nalbur Yapı Market Blog

Doğru Duvar Boyası Nasıl Seçilir?

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Silikonlu duvar boyası ile plastik duvar boyası arasındaki fark nedir?

Aslında bütün duvar boyaları plastiktir. Silikonlu boyalarda ise boyanın kapatıcılığını arttırmak ve silinebilirlik özelliği vermek için silikon kullanılmaktadır. Silikonlu boyaların kapatıcılığı daha yüksektir ve temizlenme özelliği vardır.

Duvarımda saten boya var. Üzerine normal duvar boyası sürebilir miyim?

Eğer duvarınızda saten boya varsa üzerine direk su bazlı boya süremezsiniz. İlk önce Adolin Geçiş Transfer Astarı kullanmanız gerekmektedir.
Astar uygulaması yapıldıktan sonra normal boyanızı kullanabilirsiniz.
Eğer geçiş astarı sürmezseniz su bazlı boya kabuk gibi kalkar.

20 kg duvar boyasına ne kadar su katmalıyım?

Normal şartlar altında yaklaşık olarak yüzde 10 oranında su katmak yeterlidir. Ancak kullanmadan önce boya kutusunun arka yüzeyinde yer alan kullanım talimatını okumanızı öneriyoruz.

Merdiven boşluğu boyatmak için hangi boyayı kullanmalıyım?

Merdiven boşluğu duvarları en çok kirlenen yüzeylerden birisidir. Biz müşterilerimize tam yıkanabilir Silikonlu Parlak Boya – Adolin ürününü öneriyoruz. Tam silinebilir ve yıkanabilir bir ürün olduğu için çok kirlenen yüzeyler için en doğru üründür
.Adolin Silikonlu İpek Mat Duvar Boyası

Alçı üzerine hangi boya yapılır?

Alçı üzerine genellikle su bazlı boyalar kullanılır. Ancak size tavsiyemiz boya sürmeden önce Adolin Alçı Yüzey Astarı kullanmanızdır. Bu astar alçı sürülmüş alanı boyaya hazırlar. Astar kullanmadan direk boya sürerseniz boya sarfiyatınız ve maliyetiniz çok artacaktır. 

Mat boya ile parlak boya arasındaki fark nedir?

Mat boyalar daha dekoratif bir görünüm sağlarlar ve duvardaki kusurları kapatmaya yardımcı olurlar. Parlak boyalar ise daha ferah ve aydınlık ortamlar oluştururlar. Bununla birlikte parlak boyalar duvardaki kusurları daha kolay belli ederler. Bu yüzden parlak boya sürmeden önce duvara alçı çekmeniz daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir.
Adolin Floret silikonlu silinebilir duvar boyası

Duvarımda is lekesi var, is lekesini nasıl çıkartabilirim?

Adolin Paydos is kapatan boya ile isli kararmış yüzeyleri boyayabilirsiniz. Kararmış yüzeyler paydos ile beyaza boyandıktan sonra üzerine normal duvar boyası sürebilirsiniz.

Duvarım nem alıyor. Nemi nasıl engelleyebilirim?

Nemli duvarlar zaman içerisinde küf ve kararma yaparak kötü görüntülere sebep olurlar. Normal şartlar altında nemin kaynağının kurutulması gerekmektedir. Ancak pek çok zaman bu mümkün olmaz. Bizim size önerimiz ise Adolin İzolin ürününü boya yapmadan önce sürmenizdir. Bu ürün kuruduğunda ince bir naylon film tabakası oluşturur. Bu ince naylon film ise duvardaki nemin boyaya geçmesini engelleyerek boyanın ömrünü uzatır.

Fayans üzerine boya yapabilir miyim?

Evet fayans üzerine boya yapabilirsiniz. Ancak boya yapmadan önce Adolin Bond primer fayans astarı kullanmalısınız. Bu astar fayans üzerinde boyanın tutunabileceği pütürlü yüzeyin oluşmasını sağlar. Fayansları astar kullanmadan boyarsanız boya kabuk gibi kalkacaktır.

Tavanlar ne ile boyanır?

Eskilerimiz tavanları kireç ile boyarlardı. Ancak artık tavanlar için özel olarak üretilmiş tavan boyaları var. Beyazlık ve kapatıcılık için biz müşterilerimize Tavan Boyası – Adolin Latex ürününü kullanmalarını öneriyoruz.

Duvar boyasına sim nasıl katılır?

Boyayı duvara sürmeden önce simi boyaya katabileceğiniz gibi duvar boyadıktan sonra simi duvara doğru üfleyerekte parlak bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kartonpiyerleri ne ile boyamalıyım?

Genelde kartonpiyer boyamak için tavan boyası tercih edilir. Ancak biz müşterilerimize beyaz plastik boya kullanmalarını salık veriyoruz.

İç cephede hangi marka boya kullanılmalı?

Buluç Nalbur Yapı Market olarak Adolin Boya fabrikasının bölge bayisi ve yetkili satış noktasıyız. Başta ev ve sanayi boyaları olmak üzere her bütçeye uygun ve her ihtiyacınıza göre boya ürünleri üretimini ve satışını yapmaktayız.

Tavan Boyası – Adolin Latex

Adolin Lateks Tavan Boyası; doğal mat görünümlü ve su bazlıdır. Nefes alan yapısı, beyazlığı ve iyi yayılması ile müşterilerimizin memnun kaldığı bir üründür. Tavanlar için özel olarak geliştirilmiştir. Bizi hemen arayın ve ayrıntılı bilgi edinin.

Adolin Lateks Tavan Boyası
Adolin Lateks Tavan Boyası – Buluç Nalbur Yapı Market
Adolin Latex markasını daha önce duymadım? Bu ürünü tercih etmeli miyim?

Adolin Boya fabrikasının 20 yıldır bayiliğini yapmaktayız. Ürünlerini herkesin alabileceği fiyatlara satabilmek için pek çok firmanın aksine TV reklamları yapmaz. Latex tavan boyasının ücretiği ödediğinizde verdiğiniz paranın sadece ürün ve işçilik maliyetine gittiğine emin olursunuz.

Adolin Latex tavan boyasının kalitesi nasıldır?

Ürünümüzün kalitesi piyasadaki bilinen markalarla yarışabilecek düzeydedir. Üstün kapatıcılığı ile 17,5 kg boya ile 110 metrekare alan boyamanızı sağlar. Özel yapısı ile nefes alır ve ferah ortamlar oluşturur.

Latex Tavan Boyası Fiyat ve Sipariş

17,5 kg luk teneke fiyatı 80 TL dir. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Toplu siparişleriniz ve il dışı gönderimleri için lütfen bizi arayıp özel fiyat teklifi alınız.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Latex silikonlu duvar boyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Ev, iş yeri, depo ve fabrika gibi alanların tavanlarında rahatlıkla kullanılabilir. Bununla birlikte; beton, sıva ve sunta gibi yüzeylerin beyaza boyanması içinde ürünümüzü kullanabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

 • 17,5 kg luk ambalaj iki katta 110 metrekare alan boyar
 • Doğal mat görünüme sahiptir
 • Su bazlıdır
 • İyi yayılır
 • Nefes alır
 • Dokunma kuruması 1-2 saat, sert kuruması 7-8 saattir
 • Eğer iki kat vurulacaksa katlar arası en az iki saat beklenmelidir

Latex Tavan Boyası Uygulaması

Boya sürülecek yüzey kir, yağ ve eski boya kalıntılarından temizlenmelidir. Tamir edilmesi ve doldurulması gereken yerler var ise alçı yardımı ile onarım yapılmalıdır. İhtiyaç halinde önce astar boya uygulaması yapılması tavsiye edilir. Latex Tavan boyamız ağırlıkça %15 inceltilerek 2 saat arayla 2 kat
şeklinde uygulanmalıdır.

Adolin Paskes – Pas Önleyici Boya

Adolin Paskes metal yüzeylerde sıklıkla karşılaşılan oksitlenme ve paslanma sorunlarına karşı özel olarak üretilmiştir. İçeriğindeki özel pigmentler sayesinde galvenik bir etki oluşturarak oksitlenmeyi önler.

Normal şartlar altında metal yüzeylere önce antipas boya uygulaması yapılır ve ardından sentetik yağlı boya sürülür. Bu durum hem boya sarfiyatını arttırır hem de işçilik süresini ve işçilik ücretinin çoğalmasına sebep olur. Adolin Paskes boya ise hem antipas ve hemde sentetik yağlı boya ürünlerini bir araya gelmiş halidir.

Adolin Paskes Boya Fiyatları

0,75 lt Adolin Paskes Pas Önleyici Boya 39 TL dir. Hemen satın almak için aşağıdaki düğmeye tıklayabilirsiniz.

2,5 lt Adolin Paskes Pas Önleyici Boya 118 TL dir. Hemen Satın almak için aşağıdaki düğmeye tıklayınız.

15 lt Adolin Paskes Pas Önleyici Boya 450 TL dir. Hemen Satın almak için aşağıdaki düğmeye tıklayınız.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Adolin Paskes Boya Özellikleri

 • Aynı anda hem antipas hem de sentetik yağlı boya ihtiyacını tek seferde çözer.
 • 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.
 • Çift kat paskes boya kullanılması durumunda 0,75 lt ile 5 metrekare, 2,5 litre ile 18 metrekare ve 15 litre ile 85 metrekare alan boyanır.

Adolin Paskes Boya Renk Seçenekleri

Adolin Paskes Pas Önleyici Boya Seçenekleri
Adolin Paskes Boya – Pas Önleyici Boya Renk Seçenekleri

Adolin paskes boya da on farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Pas önleyici boyadaki renk seçenekleri: Bayrak Kırmızı RAL3020, Kırık Beyaz RAL9002, Açık Gri RAL7035, Kahverengi RAL 8011, Çit Yeşili RAL6005, Gri RAL7042, Sarı RAL 1023, Boncuk Mavi RAL 2016, Siyah RAL9005 ve Beyaz RAL9016 dır.

0,75 litre, 2,5 litre ve 15 litrelik ambalajlarda üretilmektedir.

Yol Çizgi Boyası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Soğuk yol çizgi boyaları yollarda, otoparklarda ve bahçelerde yer işaretlemesi amacı ile kullanılırlar. Sentetik tiner ile yüzde yirmi oranında inceltilip rulo veya fırça ile sürülür.
Satış yerimiz İstanbul Buluç Nalbur Yapı Markettir.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Adolin soğuk yol çizgi boyası hakkında yazdığımız bu yazıyı da okuyabilirsiniz.

Yol Çizgi Boyası nerelerde kullanılır?

Otoyol ve caddelerde trafik akışını düzenleyen çizgilerin çizilmesinde, yaya yolu ve bisiklet yolu işaretlerinin çizilmesinde, otopark ve sitelerde park yeri çizgilerinin çizilmesinde, okul bahçeleri ve kampüslerde yüzeyleri işaretlemek için yol çizgi boyaları kullanılır.
Ek olarak çatı ve teraslarda su yalıtımını sağlamak içinde yol çizgi boyaları kullanılmaktadır.

Yol Çizgi Boyası ile hangi yüzeyler boyanır?

Yol işaret boyaları ile beton ve asfalt yüzeyler boyanır.

Yol Çizgi Boyası renkleri nelerdir?

Yol işaretleme boyaları Beyaz, Sarı, Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Mavi renkte üretilmektedirler.

Yol Çizgi Boyası fiyatları ne kadar?

Yol işaretleme boyaları 3.5 kg ve 20 kg luk ambalajlarda satılmaktadır.
3.5 kg ambalaj fiyatı 100 TL dir. 20 kg luk tenekeler ise Beyaz, Sarı, Kırmızı ve Siyah renk 390 TL ve Yeşil ile Mavi renk 420 TL dir.

Yol Çizgi Boyası fiyat teklifi almak ya da sipariş vermek için ne yapmalıyım?

m.buluc@bulyak.com.tr eposta adresimizden bize ulaşabilir veya 05313592466 numarayı arayarak Yol Çizgi Boyası satış temsilcimiz Murat Beye direk ulaşabilirsiniz.

Yol Çizgi Boyası kaç metrekare alan boyar?

20 kg yol işaret boyası iki kat sürülerek ortalama 80 metrekare alan boyar.

Hangi marka Yol Çizgi Boyası satıyorsunuz?

Buluç Nalbur Yapı Market ve Bulyak Boya Market olarak Adolin Soğuk Yol Çizgi Boyası satışını toptan ve perakende olarak yapmaktayız.

Yol Çizgi Boyası inceltilir mi?

Evet yüzde yirmi oranında selülozik tiner ile inceltilir. Hiç inceltme yapılmadan da kullanılabilir.

Yol Çizgi Boyasına hangi tiner katılır?

Yol işaretleme boyalarına selülozik tiner katılır.

Yol Çizgi Boyası nasıl uygulanır?

Bu tarz boyaların kullanımı oldukça kolaydır.Yol işaretleme boyaları en fazla yüzde yirmi oranında seyreltildikten sonra fırça ve rulo yardımı ile beton, taş ve ya asfalt yüzeylere sürülür.
Çizgilerin net çıkması için kağıt bant kullanılır.

Gri renk yol çizgi boyası bulunur mu?

Epoksi boya uygulamasının pahalı olduğu bazı fabrika ve atölye zeminlerinde daha ekonomik olduğu için yol çizgi boyaları tercih edilebilmektedir. Gri renk üretim olmamakla birlikte Siyah ve Beyaz renkler karıştırılıp gri renk kolaylıkla elde edilir.

Yol Çizgi Boyası izolasyon amacı ile kullanılır mı?

Özellikle çatı ve teraslarda su izolasyonuna karşı kullanılır. Güneş ışığına, yağmura ve kar yağışına karşı dayanıklıdır.

Adolin Yol Çizgi Boyası MSDS belgesine nasıl ulaşabilirim?

Firmamız aynı zamanda Adolin marka yol çizgi boyasının yurt dışına ihracatını yapmaktadır. İhracat amaçlı bizden yol işaretleme boyası satın aldığınız takdirde gerekli MSDS formları sizinle paylaşılacaktır.

Buluç Nalbur Yapı Market olarak Yol Çizgi Boyası Uygulaması yapıyor musunuz?

İşletmemiz Adolin Yol Çizgi boyalarının satışını yapmaktadır. Uygulama hizmetimiz bulunmamaktadır.

Yol Çizgi Boyası Teknik Özellikleri nelerdir?

Yol işaretleme boyaları UV güneş ışığına karşı dayanaklı, yağmur ve kar yağışına karşı dirençli ve kolay çıkmayan boyalardır. Uygulama yapıldıktan kısa süre sonra kurur.

Silikonlu Parlak Boya – Adolin

Adolin silikonlu ipek mat duvar boyası özel muhteviyatı sayesinde parlak bir görünüme sahiptir. TSE kalite belgeli birinci kalite bir duvar boyasıdır. İster yıka, ister sil özelliğine sahiptir. Su bazlıdır ve kapatıcılığı oldukça yüksektir. 20 kg duvar boyası iki katta 130 metrekare alanı rahatlıkla boyar.

Adolin İster Yıka İster Sil Boya Fiyatları

 • 20 kg Adolin Silikonlu Duvar Boyası 300 TL
 • 10 kg Adolin Silikonlu Duvar Boyası 190 TL
 • 3,5 kg Adolin Silikonlu Duvar Boyası 70 TL

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Aşağıdaki yeşil düğmeye basarak whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Adolin Silikonlu İpek Mat Duvar Boyası
20 kg Adolin Silikonlu Duvar Boyası Fiyatları İstanbul

Adolin Yıkanabilir Duvar Boyası Renkleri

50 farklı hazır renk seçeneği bulunmaktadır. Bununla birlikte istediğiniz her renk boya makinası ile üretilir. Başta günümüzün revaçta renkleri olan gri tonları ve kum tonları olmak üzere her renk stoğumuzda vardır.

Adolin İç Cephe Duvar Boyası Özellikleri

 • TSE kalite belgelidir.
 • Silikonludur. Kapatıcılığı oldukça yüksektir. İki katta 130 metrekare alanı boyar.
 • Hem yıkanabilir hem de silinebilirdir.
 • İstediğiniz her renk üretilir. Ancak koyu renklerde fiyat farkı çıkabilir. Lütfen önce fiyat sorunuz.

Plastik Duvar Boyası – Adolin Pandaplus

Adolin pandaplus plastik duvar boyası TSE belgeli bir üründür. 50 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. 2 katta 100 metrekare alan boyayabilir. Ev, iş yeri, merdiven boşluğu, depo, atölye ve fabrika gibi alanlarınızı rahatlıkla boyayabilirsiniz. Ancak plastik boyaların silinebilme özelliği yoktur.

Plastik Duvar Boyası Fiyatları

 • 3,5 kg pandaplus plastik boya 30 TL
 • 10 kg pandaplus plastik boya 80 TL
 • 20 kg pandaplus plastik boya 150 TL

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi almak, fiyat teklifi istemek ya da sipariş vermek için aşağıdaki yeşil düğmeye basarak whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Plastik İç Cephe Duvar Boyası Fiyatları - İstanbul Buluç Nalbur Yapı Market
Plastik İç Cephe Duvar Boyası Fiyatları – İstanbul Buluç Nalbur Yapı Market

Plastik Boya Renk Çeşitleri

Başta kum beji, marjinal gri, kum tonları ve açık gri tonları olmak üzere 50 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bununla birlikte istediğiniz her renk tonu boya makinası ile yapılmaktadır. Ancak bazı özel renklerde fiyat farkları çıkabilir.

Plastik iç cephe boya renk kataloğu için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Pandaplus Boya Özellikleri

 • TSE kalite belgesine sahiptir
 • Su bazlıdır. Su ile inceltilir.
 • Silikon içermez, silinme özelliği yoktur.
 • Bu boya ile duvarlarınız nefes alır.
 • 2 katta 100 metrekare alan boyar.
 • 50 farklı hazır renk seçeneği ve boya makinası ile sınırsız renk alternatifi bulunur.
 • Ekonomik fiyatlıdır. 20 kg KDV dahil fiyatı sadece 150 TL dir.

Silikonlu Boya – Adolin Lateks

Lateks silikonlu duvar boyalarının kapatıcılığı plastik boyalara göre oldukça yüksektir. TSE belgeli ve su bazlıdır. Kullanımı kolay ve basittir. 50 farklı renk seçeneği mevcuttur. Ekonomik fiyatı ve kalitesi ile en çok tercih edilen ürünlerimizden biridir.

Lates Silikonlu İç Cephe Boya Fiyatları

 • 3,5 kg lateks silikonlu duvar boyası 45 TL
 • 10 kg lateks silikonlu duvar boyası 120 TL
 • 20 kg lateks silikonlu duvar boyası 220 TL

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Whatsapp üzerinden bize ulaşmak ve soru sormak için aşağıdaki yeşil düğmeye tıklayabilirsiniz.

Adolin Lateks Silikonlu Duvar Boyası
20 kg Silikonlu Duvar Boyası – Adolin Lateks

Lateks Silikonlu Duvar Boyası Renkleri

Beyaz dahil olmak üzere toplam 50 adet hazır renk seçeneği bulunmaktadır. Bununla birlikte talebiniz doğrultusunda diğer marka boya renkleri* ya da 1001 renk* kataloğundan seçeceğiniz renklerde yapılır.

*Katalog dışı renklerde, özellikle koyu renklerde fiyat farkları oluşabilir.

Silikonlu Boya – Adolin Floret

Silinebilir boya ihtiyaçlarınız için sizlere Adolin Floret silikonlu boyayı öneriyoruz. 3.5 kg, 10 kg ve 20 kg luk ambalajlarda satılır. Her türlü ev, iş yeri, fabrika, ofis, merdiven boşluğu ve iç cephe mekanları için rahatlıkla kullanılır. Dekoratif ve mat bir görünüme sahiptir. Şık bir görünüme sahip iç mekanlar oluşturur.

Floret silikonlu duvar boyası TSE belgeli ve su bazlı bir üründür. Tam silinebilir özelliği ile uzun yıllar kullanılabilir. Nefes alabilen yapısı ile ferah ortamlar oluşturur.

Floret Silikonlu İç Cephe Boya Fiyatları

20 kg Silikonlu Floret iç cephe boyası sadece 250 tl dir.

10 kg Silikonlu Floret silinebilir boya sadece 140 tl dir. 3.5 kg Floret Boya ise 55 tl dir.

Ürünü internet üzerinden satın almak için aşağıdaki düğmeye tıklayabilirsiniz.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir. Aşağıdaki düğmeye basarak Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçip fiyat alabilir ve ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz.

Adolin Floret Silikonlu Silinebilir Duvar Boyası - İstanbul
Adolin Floret Silikonlu Silinebilir Duvar Boyası – İstanbul

Tavan boyası ihtiyaçlarınız için ise size Tavan Boyası – Adolin Latex ürününü kullanmanızı öneriyoruz.

Floret Boya Renk Seçenekleri

Not: Özel renk tercihlerinizde tercih ettiğiniz renge göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Başta gri tonları ve toprak tonları olmak üzere toplam 50 farklı renk seçeneği vardır. Bununla birlikte isteğinize özel olarak her renk üretilir.

Floret Silikonlu Duvar Boyası Özellikleri

 • TSE kalite belgesine sahiptir.
 • Su bazlıdır.
 • Silikonlu ve tam silinebilirdir.
 • 2 katta 110 metrekare alan boyar.
 • Dekoratif mat görünüme sahiptir.
 • Sınırsız renk seçeneği bulunur.
 • Uzun ömürlüdür ve nefes alabilen yapısı vardır.

Döküm Kuzine Soba Fiyatları

Döküm kuzine soba çeşitleri İstanbul Buluç Nalbur Yapı Markette satılmaktadır. Döküm sobaların içi, ateş yanan ve kömür ile odunun konulduğu kısım tamamen dökümden imal edilmiştir. Bununla birlikte sobanın üst tablası gene tamamen tek parça dökümdür.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Döküm Kuzine aynı zamanda fırınlı bir sobadır. Fırın bölümü emaye kaplıdır. Fırın bölümünün emaye olması sayesinde fırının temizlenmesi oldukça kolaydır.

döküm kuzine soba
Döküm Kuzine Soba Fiyatları – Fırınlı

Döküm Kuzine Soba Ölçüleri

Kuzinenin yerden yüksekliği 60 cm dir. Genişliği 80 cm derinliği ise yakaşık 45 cm civarındadır. Ortalama ağırlığı 50 kg civarındadır. İki kişi karşılıklı rahatlıkla sobayı kaldırabilir.

Döküm Kuzine Soba
Döküm Kuzine Soba

Döküm Fırınlı Soba Çeşitleri

Tamamen dökümden imal edilmiş döküm fırınlı kuzinenin iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Biri camsız diğeri ise camlıdır. Camlı modelin camsız modelden farkı üst kapağında bulunan camdır. Camlı döküm fırınlı sobalar şömineleri andırdığı için daha dekoratif bir görünüme sahiptirler.

Şömine tipi döküm soba çeşitlerimiz için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Döküm Kuzine Fiyatları

Camsız döküm fırınlı kuzine soba 1600 TL dir. Camlı döküm kuzine ise 1700 TL dir. Bu fiyatlara gönderim ücreti dahil değildir. İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Ankara, Eskişehir, Bursa ve diğer iller için lütfen ayrıca fiyat sorunuz.

Ayrıntılı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen 0(212)508 41 36 numaramızı arayınız.

Perakende Satış Mağazamız

İstanbul Esenlerde bulunan mağazamızdan kendiniz de gelerek ürünleri satın alabilirsiniz. Google Buluç Nalbur Yapı Market yazarak bizi bulabilirsiniz. Yada iletişim sayfamıza girip haritamıza telefon numaralarımıza ulaşabilirsiniz.

Şömine Soba Çeşitleri – Döküm Soba

Şömine Soba eviniz için dekoratif bir ısınma çözümüdür. Hem kömür hem de odun yakmak için döküm sobalar ideal bir çözüm sunar. Füme, Beyaz ve Kırmızı renk seçenekleri mevcuttur. Dekoratif tasarımı ve çeşitli renk seçenekleri ile evinize ayrı bir hava katacaktır. Hem fırınlı hem de fırınsız modelleri de mevcuttur.

Döküm Şömine Soba
Döküm Şömine Soba Çeşitleri Buluç Nalbur Yapı Markette Satılmaktadır

İsteğinize bağlı olarak hem kahverengi emaye hem de siyah soba borusu stoklarımızda mevcuttur.

Hazır Şömine Soba Fiyatları

Döküm camlı şömineleri en rekabetçi fiyatlarımız ile İstanbul merkez şubemizden satışını yapmaktayız. Normal Şömine Soba fiyatı 1900 TL dir. Bununla birlikte Fırınlı model isterseniz, fırınlı modellerin fiyatları ise 2300 TL dir.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Kömür sobaları ve odun sobaları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için ise bu yazımızı okuyabilirsiniz.

İyzico üzerinden kredi kartınız ile ödeme yaparak ürünümüzü satın alabilirsiniz. İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Eskişehir ve Ankara ya 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Henüz diğer illere gönderim yapamıyoruz. Diğer illerden yapılacak satın alma işlemleri tarafımızdan iptal edilecektir.

Döküm Dekoratif Şöminenin Ölçüleri

Fırınsız modelin yerden yüksekliği 72 cm dir. En ve boy ölçüleri ise 40 cm x 45 cm dir. Fırınlı modelin ise yerden yüksekliği 1 metre olup en boy ölçüleri 40 cm x 45 cm dir. Fırınsız modelin ağırlığı 65 kg dır. Fırınlı modeli daha yüksek olduğu için ağırlığı da yaklaşık 75 kg civarıdır.

Döküm Şömine Soba Fiyatları
Füme Rengi Şömine Soba Fiyatları

Döküm Sobanın içi ve dışı tamamen dökümden yapılmıştır.

Yapay Şömineyi Nereden Alabilirsiniz

Dökümden yapılan bu camlı sobaları İstanbul Esenler de bulunan merkez şubemizden temin edebilirsiniz. Bununla birlikte İstanbul, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Ankara ve Tekirdağ başta olamak üzere kargo hizmeti sunmaktayız. Gönderim bedeli alıcıya aittir. Ödemelerinizi nakit, havale ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kargo konusunda ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

İşletmemiz Bulyak Boya&Soba markası ile sahibinden.com da da faaliyet göstermektedir. Bu link üzerinden mağaza sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kuzine Modelli Döküm Soba

Tamamen dökümden imal edilmiş kuzine modelli döküm sobalarımız stoklarımızda vardır. Ölçüleri 60x45x80 santimetredir.

Döküm Fırınlı Kuzine ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Döküm Kuzine Soba Sadece 1000 TL