Duvar Boyası ve Yağlı Boya Ürünleri

Bu sayfada duvar boyası ve yağlı boya çeşitlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgiler bulacaksınız. Firmamız İstanbul Esenler de 20 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerine devam etmektedir. Her türlü boya ihtiyaçlarınıza cevap verecek çeşitte ürün yelpazemiz ile çalışmaktayız.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Duvar Boyası Renkleri ve Çeşitleri

Bulyak Boya Market olarak duvar boyası bölümünde Marshall, DYO, Adolin ve Permolit marka boyaların satışını yapmaktayız. Bununla birlikte müşterilerimizden talip geldiği takdirde Filli Boya ve Bianca Boya ürünlerini de tedarik edebiliyoruz.

Marshall Duvar Boyası Renkleri

Marshall Silikonlu Boya Fiyatları İstanbul Güngören Bulyak Boya Market
Marshall Silikonlu Silinebilir Duvar Boyası – İstanbul Bulyak Boya Market

2018-2019 sezonuna rengarenk bir renk kartelası ile giren Marshall, kullanıcılarına onlarca farklı seçenek sunuyor. Silikonlu duvar boyaları için klasik renkler, canlı renkler ve trend renkler olmak üzere üç ana grup bulunuyor.

Marshall Duvar Boyası fiyatlarını öğrenmek için bu yazımızı okuyabilir ya da direk işletmemizi arayabilirsiniz.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen renk grubu toprak renklerdir. Özellikle kumbeji, deniz kabuğu, damla sakızı ve mum ışığı renkleri ferah ortamlar sağlar ve mobilyalarınız ile uyum gösterirler.

Marshall Gör-Boya Uygulaması ile hayalinizdeki renklerin duvarlarınızda nasıl görüneceğini akıllı cep telefonlarınız ile test edebilirsiniz.

DYO Dinamik Silikonlu Boya Çeşitleri

Dyo Dinamik silikonlu silinebilir duvar boyaları işletmemizde satılmaktadır. 20 kg ve 10 kg luk DYO Dinamik boyalar stoklarımızda vardır. Avantajlı fiyatlarımızdan faydalanmak için lütfen işletmemizi arayarak iletişime geçiniz.

DYO bOYA REnkleri

Dyo Kartepe ve Dyo Alaçatı renkleri en çok tercih edilen edilen renklerimizdir. Bunun dışında Meltem, Belje Beji, Kemik Beyazı, Beyaz ve Kumsal renkleri de elimizde bulunmaktadır. Fiyatlarımız elimizde bulunan renkler ve stoklar için geçerlidir.

Dyo Boya Renkleri ve Dyo Boya Fiyatları
Dyo Dinamik Silikonlu Silinebilir Duvar Boyası – İstanbul Esenler Buluç Nalbur Yapı Market

Dyo boya fiyatlarımız hakkındaki yazımızı okumak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bunun dışında DYO Kumbeji tonları ve toprak renkleri işletmemizde satılmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve marka çeşitleri ile ihtiyacınız olan her ürünü işletmemizde bulabilirsiniz.

Ancak kampanyalı fiyatlarımız sadece elimizde olan renkler ve stoktaki ürünler için geçerlidir.

Adolin Silikonlu Duvar Boyaları

Esenler Buluç Nalbur Yapı Market olarak 20 yılı aşkın bir süredir Adolin Boya ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz. Bütçe dostu fiyatları ve kalitesi ile Adolin Boya ürünlerine tüm müşterilerimize tavsiye etmeye devam ediyoruz.

Başta Gri ve Kum rengi tonları olmak üzere aradığınız tüm renkleri Adolin Boya kataloglarında bulabilirsiniz. Renk çeşitliliği oldukça geniştir. Kapatıcılık özellikleri ile çok iyi bir fiyat kalite oranına sahiptir. Adolin Boya fiyatları için ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

Açık gri duvar boyaları hakkında yazdığımız yazımızı okumak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Siyah ve kırmızı dekorasyon boyası

Ev ve iş yerlerinizde dekorasyon amaçlı kullanacağınız Siyah ve Bayrak Kırmızı plastik duvar boyalarını işletmemizde bulabilirsiniz. Birinci kalite plastik duvar boyası olarak üretilen siyah ve kırmızı boyalar ile tavan ve duvarlarınızda istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Tavan Boyası Çeşitleri İstanbul

Daha temiz tavanlar için İstanbul Esenler Merkez şubemizde her çeşit tavan boyası bulunmaktadır. Tavan boyaları fiyat olarak normal duvar boyalarından daha ucuzdur. Normal plastik duvar boyaları da tavan boyası olarak kullanılabilir. Ancak çok özel ihtiyaçlarınız yoksa normal tavan boyaları yeterli olacaktır. Ayrıntılı bilgi için işletmemizi arayabilirsiniz.

Tavan Boyaları su bazlı ürünlerdir. Kullanılmadan önce su ile inceltilmesi gerekmektedir. Kullanılacak su miktarları ürünlerin arkasında ki kullanım kılavuzlarında yazmaktadır. Ancak çok sulu olmayacak şekilde hazırlanılması gerekmektedir.

Marshall Tavan Boyası İstanbul

3,5 kg, 10 kg ve 17,5 kg luk ambalajlarda Marshall tavan boyaları İstanbul Buluç Nalbur Yapı Markette satılmaktadır. Her bütçeye uygun rekabetçi fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Permolit Tavan Boyası Çeşitleri İstanbul

15 Litre Permolit Tavan Boyası İstanbul
17,5 kg Permolit Tavan Boyası – İstanbul Buluç Nalbur Yapı Market

Tavan Boyası denince akla ilk gelen markaların başında Permolit gelmektedir. Sürer sürmez oluşan beyazlık etkisi ve etkili kapatıcılık özellikleri ile ustaların ilk tercihidir.

Permolit Tavan boyalarının kullanımı oldukça kolaydır. Tavan boyasına ek olarak depo gibi yerlerde duvar boyası olarakta kullanılmaktadır.

Kullanımdan önce su ile inceltilmelidir. Permolit Tavan boyasına ne kadar su katılacağı bilgisi ise ambalajında yazmaktadır.

Permolit Tavan boyaları fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için ise bu yazımıza göz atabilirsiniz.

PeRMOLİT TAVAN BOYASI TOPTAN İSTANBUL

100 Adet ve üzeri Permolit Tavan Boyası siparişleriniz için işletmemizi arayarak toptan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. İstanbul genelinde ki çözüm ortaklarımız ile en rekabetçi fiyatları sizin için araştırıyoruz.

Adolin Tavan Boyaları İstanbul

Adolin boya fabrikasını iki farklı kalitede tavan boyası bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlı lateks tavan boyası ile birinci kalite süper tavan boyası ürünleri vardır. Süper tavan boyası Kelebek Tavan olarakta bilinir. Kalitesi ürünü daha önce kullanan ustalar tarafından bilinir.

Sentetik Yağlı Boya Çeşitleri

Kapı, Duvar, Pencere, Demir Doğrama, Doğalgaz Borusu, Petek ve Mobilya ürünleriniz için sentetik boyaları tercih edebilirsiniz. Sentetik boyalar parlak bir görünüm sunar. Kolay silinirler ve hatta rahatlıkla yıkanabilirler.

Yat Vernik, Cam Cila, Antipas ve Amerikan Kapı Boyaları da bu guruba dahil ürünlerdir. Son zamanlarda Su bazlı Amerikan Kapı Boyaları da kullanıma başlanmıştır.

Marshall Sentetik Yağlı Boya Ürünleri

İşletmemizde başta siyah ve beyaz gibi en çok tercih edilen renkler olmak üzere Marshall Yağlı boya satışları yapılmaktadır. 1 kg, 2,5 litre ve Teneke olmak üzere üç çeşit ambalajda satışlarımız vardır.

Adolin Sentetik Yağlı Boya Ürünleri İstanbul

Adolin Yağlı Boya Fiyatları İstanbul
Adolin Sentetik Yağlı Boya İstanbul
 • Su Bazlı Parlak Vernik
 • Yat Verniği
 • Vernikli Ahşap Koruyucu
 • Ahşap Koruyucu
 • Cam Cila Parlak
 • Cam Cila Yarı Mat
 • Mobilya Verniği
 • Sentetik Yağlı Boya
 • Sentetik Astar Boya
 • Antipas Boya
 • Mat Dekorasyon Boyası
 • Sentetik Panel Kapı Boyası
 • Su Bazlı Panel Kapı Boyası