Ekonomik Ucuz Duvar Boyası İstanbul

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Permoso Ekonomik Silikonlu Duvar Boyası

Ev ve iş yerleriniz için uygun fiyatlı, ekonomik ve makul bir kalitede silikonlu duvar boyası ihtiyaçlarınız için Permoso duvar boyalarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Güncel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(531)359 24 66 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

15 Litre 18 Kg Permoso Ekonomik Silikonlu Boya 150 TL

7.5 Litre 10 Kg Permoso Ekonomik Silikonlu Boya 100 TL

2.5 Litre 3.5 Kg Permoso Ekonomik Silikonlu Boya 40 TL

Geniş renk seçenekleri ile ihtiyacınız olan uygun fiyatlı iç cephe boyalarını İstanbul Esenler Buluç Nalbur Yapı Market ten temin edebilirsiniz.

Ucuz Silikonlu Duvar Boyası için elimizdeki renkler Kumbeji, Kumtaşı, Mumışığı, Deniz Kabuğu, Vanilya Çiçeği, Lila, Fil Dişi, Lila, Leylak, Havai Mavi, Pamuk Şekeri, Şeker Pembe, Ayışığı, Fıstık Yeşili, Şampanya, Somon, Venedik Sarısı, Menekşe, Krem, Mavi ve Gül Kurusu dur.

Permoso Ekonomik Plastik Duvar Boyası

Plastik duvar boyaları silikon içermedikleri için silinebilirlik özellikleri yoktur. Bunun dışında Permoso Ucuz Ekonomik Plastik Duvar Boyaları kapatıcılık özellikleri iyi boyalardır. Özellikli iş yerleri, depolar, hanlar ve tekstil atölyelerini boyamak için ideal bir çözümdür.

Özellikle beyaz renk plastik boyaları üstün kapatıcılık özellikleri ile tavanlarınızda tavan boyalarına alternatif olarakta kullanabilirsiniz.

15 Litre 18 Kg Permoso Ekonomik Plastik Boya 99 TL

7.5 Litre 10 Kg Permoso Ekonomik Plastik Boya 60 TL

2.5 Litre 3.5 Kg Permoso Ekonomik Plastik Boya 25 TL

Eviniz, iş yeriniz, deponuz ve atölyelerinizi boyamak için ihtiyaç duyacağınız Ucuz Plastik Duvar Boyası için elimizdeki renkler Pamuk Şekeri,Kumbeji, Menekşe, Kumtaşı, Havai Mavi, Mumışığı, Deniz Kabuğu, Vanilya Çiçeği, Somon, Venedik Sarısı, Lila, Krem, Fil Dişi, Leylak, Şeker Pembe, Ayışığı, Fıstık Yeşili, Şampanya, Mavi, Lila, Gül Kurusu ve Krem dir.

Permoso Ekonomik Ucuz Tavan Boyaları

Ev, iş yeri, atölye, depo ve her türlü mekanlarınızda ihtiyacınız olacak uygun fiyatlı tavan boyaları İstanbul Esenler Buluç Nalbur Yapı Markette satılmaktadır. Kapatıcılık özellikler iyi olan Permoso Tavan boyaları ile boya ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile karşılayabilirsiniz.

20 kg Ekonomik Tavan Boyası 65 TL

10 kg Ekonomik Tavan Boyası 40 TL

3.5 kg Ekonomik Tavan Boyası 20 TL