Marshall Duvar Boyası Fiyatları İstanbul

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Marshall Silikonlu Duvar Boyaları

İstanbul Esenler’ de bulunan Bulyak Buluç Nalbur Yapı Markette Silikonlu Özel Mat Tam Silinebilir iç cephe duvar boyaları satışlarımız devam etmektedir. Ev ve İş yerlerinizde ki Boya-Badana ihtiyaçlarınız için her türlü ürünü iş yerimizden tedarik edebilirsiniz. Kapatıcılak özellikleri yüksek, kolay uygulanabilen, yıkanabilen ve kaliteli yüzey kaplayıcı boya ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Ev ve İş yeri boyası ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(531)359 24 66 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Kaliteli duvar boyası istekleriniz için işletmemizde Marshall Silikonlu Duvar Boyalarık satılmaktadır. 3,5 kg, 10 kg ve 20 kg luk ambalajlar bulunmaktadır. Ortalama bir dairenin boyanabilmesi için en az 20 kg duvar boyası gerekmektedir. Tavan boyası olarakta benzer şekilde 20 kg tavan boyası bir ev için yeterli olmaktadır.

En çok satılan ve müşterilerimizin en çok tercih ettiği Marshall duvar boyası renkleri sırasıyla Kumbeji, Damla Sakızı, Deniz Kabuğu, Badem Ezmesi, Mum Işığı, Vanilya Çiçeği, Islak Kum, Lavanta Esintisi ve Çakıl Taşı renkleridir.

5 Şubat 2019-5 Mart 2019 tarihleri arasında sınırlı sayıdaki Marshall Silikonlu Boya yı kampanyalı fiyatlarımızdan satışa sunuyoruz.

20 KG Marshall Silikonlu Özel Mat Sadece 320 TL

10 KG Marshall Silikonlu Özel Mat Sadece 200 TL

3,5 KG Marshall Silikonlu Özel Mat Sadece 75 TL

Önemli Not: Kampanya stoktaki ürünlerle sınırlıdır. Lütfen 02125084136 üzerinden ya da aşağıdaki bizi arayın butonuna basarak işletmemizi arayınız. Kampanya sadece Kumbeji, Damla Sakızı, Deniz Kabuğu, Badem Ezmesi, Mum Işığı, Vanilya Çiçeği, Islak Kum, Lavanta Esintisi ve Çakıl Taşı renkleri için geçerlidir.

Boya ve Badana işinizi yaparken nelere dikkat etmeniz ile ilgili yazmış olduğumuz yol gösterici yazıyı okumak için ise lütfen tıklayınız.

Marshall Silikonlu Silinebilir İç Cephe Duvar Boyası Fiyatları
Marshall Silikonlu Duvar Boyaları-Buluç Nalbur  Yapı Market Esenler

Marshall Tavan Boyaları

Ev ve İş yerleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tavan boyaları İstanbul Esenler Buluç Nalbur Yapı Market’ te satılmaktadır. Marshall Tavan Boyaları ise üstün kapatıcılık ve beyazlatma özellikleri ile tavan boyası ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirilmiştir.

İşletmemizde Marshall Tavan Boyaları 3,5 KG, 10 KG ve 17,5 KG luk ambalajlarda satılmaktadır.

5 Şubat 2019- 5 Mart 2019 tarihleri arasında duvar boyalarında olduğu gibi tavan boyaları içinde kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

3,5 KG Marshall Tavan Boyası 25 TL

10 KG Marshall Tavan Boyası 60 TL

17,5 KG Marshall Tavan Boyası 90 TL