Yol Çizgi Boyası İstanbul

Adolin Soğuk Yol Çizgi Boyası

Karayollarında, otobanlarda, fabrikalarda ve otoparklarda işaretleme amacı ile kullanılır. Siyah, Beyaz, Sarı, Kırmızı ve Yeşil renk seçenekleri vardır. 1 kg, 3 kg, 20 kg ve 25 kg luk ambalajlarda satılırlar. 20 kg luk Adolin yol çizgi boyası ortalama 80 metre kare alan boyar. 20 kg yol çizgi boyası beyaz ve sarı renk 280 tl den satılmaktadır.

Yol çizgi boyası hakkında sık sorulan sorular ve cevapları hakkındaki yazımızı okumak için bu yazımıza bakabilirsiniz.

Kalitesi, dayanıklılığı ve kolay uygulanabilirliği bireysel ve kurumsal müşterilerimiz Adolin Yol Trafik Boyalarını memnuniyetle kullanmaktadırlar.

Ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için 0(531)3592466 telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adolin Yol Çizgi Boyası - Kırmızı, Sarı, Yeşil, Siyah ve Beyaz Asfalt Boyası
Adolin Yol Çizgi Boyası İstanbul Buluç Nalbur Yapı Markette Satılmaktadır – Beyaz, Siyah, Sarı, Kırmızı ve Yeşil Renk Seçenekleri ile Hizmetinzdeyiz

Adolin soğuk trafik boyası tek komponentli, solvent bazlı, uzun ömürlü ve dayanıklı bir yol çizgi boyasıdır. Güneş ışınlarının, deniz suyunun ve yağmur suyunun olumsuz etkilerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Yol Çizgi Boyaları kendi aralarında çeşitlere ayrılmaktadırlar. Bordür Taşı Boyası, Bisiklet Yolu Boyası, Yaya Yolu Boyası ve Su Bazlı Yol Trafik Boyası ve Florasan Yol Çizgi Boyası çeşitleri vardır. Trafik boyaları aynı zamanda Otopark çizgi boyası olarakta kullanılmaktadır.

Adolin Sanayi Boya Çeşitleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bu linke tıklayıp sanayi boyası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bisiklet Yolu Boyası ve Yaya Yolu Boyası

Bisiklet yolları ve yaya yürüyüş yolları için Mavi Renk yol boyası ve asfalt boyası bulunmaktadır. Adolin Boya Kalitesi ile sizleri en iyi bisiklet yolu boyasını sunuyoruz.

Sahil şeritlerinde, şehir parklarında ve otoban kenarlarında ki bisikletlilere özgü alanları mavi yol boyası ile boyayabilirsiniz. 20 kg luk ambalajlar halinde satılırlar. 20 kg boya ortalama 80 metre kare bisiklet yolunu boyar.

Florasan Yol Çizgi Boyası

Ral 1026 Sarı ve Ral 2005 Turuncu renk florasan yol çizgi boyaları bulunmaktadır. Parlak görünümü ile gece ve gündüz belirginliğini korur. 20 kg Florasan Asfalt Boyası tek kat kullanımda ortalama 80 metre kare alan boyar.

Bordür Taşı Boyası

Yol ve cadde kenarlarında ki kaldırım taşlarının boyanmasında kullanılır. Sarı ve beyaz renk seçenekleri vardır. 20 kg luk ambalajlarda satılır. 20 kg Bordur Kaldırım Taşı boyası 80 metre kare yüzeyi boyar.

Yol Çizgi Boyası Fiyatları

Trafik yol boyası fiyatları renge göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte 20 kg Soğuk Yol Çizgi Boyası fiyatları 280 tl den başlamaktadır. Ancak ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için 05313592466 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Yol Çizgi Boyası Kullanım Alanları

Yol Çizgi Boyaları kara yolları, caddeler, otobanlar, beton ve asfalt yollar, otoparklar, mozaik taşları, bordür taşları ve fabrika zeminlerinde işaretleme amacı ile kullanılırlar.

Uygulama Şekli

Boyanın uygulanacağı yüzeyler toz, su, yağ, kir ve nem gibi olumsuz etkenlerden arındırılmalıdır. Uygulama yapılacak olan yüzeylerde özellikle tozdan iyice temizlenmesi çok önemlidir.

Fırça ve Rulo ile sürülebilir. Ancak istenildiği takdirde püskürtme özelliği olan boya tabancaları ile de trafik boyaları sürülebilir. Boya tabancası ile yol boyası uygulaması yapılmadan önce boyanın %5 ile %8 arasında inceltilmesi gerekmektedir.

Asfalt boyaları 1 kat vurulabileceği gibi 2 kat olarakta kullanılabilir. 2 kat vurulmak istenildiği taktirde ise katlar arasında 15 dk beklenilmesi önerilmektedir. 25 Derece sıcaklık altında yol boyası 15 dakika içinde kurumaktadır.

Yol Çizgi Boyasının Boyadığı Alan

1 kg Asfalt boyası ile 3-5 metre kare alan boyanmaktadır. İnce bir tabaka halinde sürülmesi durumunda 5 metre kare, kalın bir tabaka halinde vurulması halinde ise 3 metre kare alan boyanır. 20 kg lık bir yol trafik boyası ile 60-100 metre kare arası alan boyanır. Bizler hesaplamalarımızda tek katta ortalama 80 metre kare yol boyanacağı kabulü yapıyoruz.

Sipariş vermek, fiyat teklifi istemek ya da ayrıntılı bilgi almak için bu linke tıklayarak iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.