Yol Çizgi Boyası İstanbul

Adolin Soğuk Yol Çizgi Boyası

Yol çizgi boyaları karayollarında, otobanlarda, fabrikalarda ve otoparklarda işaretleme amacı ile kullanılır. Siyah, Beyaz, Sarı, Kırmızı ve Yeşil renk seçenekleri vardır. 3 kg ve 20 kg luk ambalajlarda satılırlar. 20 kg luk Adolin yol çizgi boyası ortalama 100 metre kare alan boyar. 20 kg yol çizgi boyası beyaz renk 390 TL den satılmaktadır.

Kalitesi, dayanıklılığı ve kolay uygulanabilirliği bireysel ve kurumsal müşterilerimiz Adolin Yol Trafik Boyalarını memnuniyetle kullanmaktadırlar.

Ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için 0(531)3592466 telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adolin Yol Çizgi Boyası - Kırmızı, Sarı, Yeşil, Siyah ve Beyaz Asfalt Boyası
Adolin Yol Çizgi Boyası İstanbul Buluç Nalbur Yapı Markette Satılmaktadır – Beyaz, Siyah, Sarı, Kırmızı ve Yeşil Renk Seçenekleri ile Hizmetinzdeyiz

Adolin soğuk trafik boyası tek komponentli, solvent bazlı, uzun ömürlü ve dayanıklı bir yol çizgi boyasıdır. Güneş ışınlarının, deniz suyunun ve yağmur suyunun olumsuz etkilerine karşı oldukça dayanıklıdır.

Yol Çizgi Boyaları kendi aralarında çeşitlere ayrılmaktadırlar. Bordür Taşı Boyası, Bisiklet Yolu Boyası, Yaya Yolu Boyası ve Su Bazlı Yol Trafik Boyası ve Florasan Yol Çizgi Boyası çeşitleri vardır. Trafik boyaları aynı zamanda Otopark çizgi boyası olarakta kullanılmaktadır.

Adolin tenis kort boyası hakkında bilgi almak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Bisiklet Yolu Boyası ve Yaya Yolu Boyası

Bisiklet yolları ve yaya yürüyüş yolları için Mavi Renk yol boyası ve asfalt boyası bulunmaktadır. Adolin Boya Kalitesi ile sizleri en iyi bisiklet yolu boyasını sunuyoruz.

Sahil şeritlerinde, şehir parklarında ve otoban kenarlarında ki bisikletlilere özgü alanları mavi yol boyası ile boyayabilirsiniz. 20 kg luk ambalajlar halinde satılırlar. 20 kg boya ortalama 80 metre kare bisiklet yolunu boyar.

Florasan Yol Çizgi Boyası

Ral 1026 Sarı ve Ral 2005 Turuncu renk florasan yol çizgi boyaları bulunmaktadır. Parlak görünümü ile gece ve gündüz belirginliğini korur. 20 kg Florasan Asfalt Boyası tek kat kullanımda ortalama 80 metre kare alan boyar.

Bordür Taşı Boyası

Yol ve cadde kenarlarında ki kaldırım taşlarının boyanmasında kullanılır. Sarı ve beyaz renk seçenekleri vardır. 20 kg luk ambalajlarda satılır. 20 kg Bordur Kaldırım Taşı boyası 80 metre kare yüzeyi boyar.

Yol Çizgi Boyası Fiyatları

Trafik yol boyası fiyatları renge göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte 20 kg Soğuk Yol Çizgi Boyası fiyatları 390 tl den başlamaktadır. Ancak ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için 05313592466 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Yol Çizgi Boyası Kullanım Alanları

Yol Çizgi Boyaları kara yolları, caddeler, otobanlar, beton ve asfalt yollar, otoparklar, mozaik taşları, bordür taşları ve fabrika zeminlerinde işaretleme amacı ile kullanılırlar.

Uygulama Şekli

Boyanın uygulanacağı yüzeyler toz, su, yağ, kir ve nem gibi olumsuz etkenlerden arındırılmalıdır. Uygulama yapılacak olan yüzeylerde özellikle tozdan iyice temizlenmesi çok önemlidir.

Fırça ve Rulo ile sürülebilir. Ancak istenildiği takdirde püskürtme özelliği olan boya tabancaları ile de trafik boyaları sürülebilir. Boya tabancası ile yol boyası uygulaması yapılmadan önce boyanın %5 ile %8 arasında inceltilmesi gerekmektedir.

Asfalt boyaları 1 kat vurulabileceği gibi 2 kat olarakta kullanılabilir. 2 kat vurulmak istenildiği taktirde ise katlar arasında 15 dk beklenilmesi önerilmektedir. 25 Derece sıcaklık altında yol boyası 15 dakika içinde kurumaktadır.

Yol Çizgi Boyasının Boyadığı Alan

1 kg Asfalt boyası ile 3-5 metre kare alan boyanmaktadır. İnce bir tabaka halinde sürülmesi durumunda 5 metre kare, kalın bir tabaka halinde vurulması halinde ise 3 metre kare alan boyanır. 20 kg lık bir yol trafik boyası ile 60-100 metre kare arası alan boyanır. Bizler hesaplamalarımızda tek katta ortalama 80 metre kare yol boyanacağı kabulü yapıyoruz.

Sipariş vermek, fiyat teklifi istemek ya da ayrıntılı bilgi almak için bu linke tıklayarak iletişim bilgilerimie ulaşabilirsiniz.

Yol Çizgi Boyası nerelerde kullanılır?

Otoyol ve caddelerde trafik akışını düzenleyen çizgilerin çizilmesinde, yaya yolu ve bisiklet yolu işaretlerinin çizilmesinde, otopark ve sitelerde park yeri çizgilerinin çizilmesinde, okul bahçeleri ve kampüslerde yüzeyleri işaretlemek için yol çizgi boyaları kullanılır.
Ek olarak çatı ve teraslarda su yalıtımını sağlamak içinde yol çizgi boyaları kullanılmaktadır.

Yol Çizgi Boyası ile hangi yüzeyler boyanır?

Yol işaret boyaları ile beton ve asfalt yüzeyler boyanır.

Yol Çizgi Boyası renkleri nelerdir?

Yol işaretleme boyaları Beyaz, Sarı, Siyah, Kırmızı, Yeşil ve Mavi renkte üretilmektedirler.

Yol Çizgi Boyası fiyatları ne kadar?

Yol işaretleme boyaları 3.5 kg ve 20 kg luk ambalajlarda satılmaktadır.
3.5 kg ambalaj fiyatı 100 TL dir. 20 kg luk tenekeler ise Beyaz, Sarı, Kırmızı ve Siyah renk 390 TL ve Yeşil ile Mavi renk 420 TL dir.

Yol Çizgi Boyası fiyat teklifi almak ya da sipariş vermek için ne yapmalıyım?

m.buluc@bulyak.com.tr eposta adresimizden bize ulaşabilir veya 05313592466 numarayı arayarak Yol Çizgi Boyası satış temsilcimiz Murat Beye direk ulaşabilirsiniz.

Yol Çizgi Boyası kaç metrekare alan boyar?

20 kg yol işaret boyası iki kat sürülerek ortalama 80 metrekare alan boyar.

Hangi marka Yol Çizgi Boyası satıyorsunuz?

Buluç Nalbur Yapı Market ve Bulyak Boya Market olarak Adolin Soğuk Yol Çizgi Boyası satışını toptan ve perakende olarak yapmaktayız.

Yol Çizgi Boyası inceltilir mi?

Evet yüzde yirmi oranında selülozik tiner ile inceltilir. Hiç inceltme yapılmadan da kullanılabilir.

Yol Çizgi Boyasına hangi tiner katılır?

Yol işaretleme boyalarına selülozik tiner katılır.

Yol Çizgi Boyası nasıl uygulanır?

Bu tarz boyaların kullanımı oldukça kolaydır.Yol işaretleme boyaları en fazla yüzde yirmi oranında seyreltildikten sonra fırça ve rulo yardımı ile beton, taş ve ya asfalt yüzeylere sürülür.
Çizgilerin net çıkması için kağıt bant kullanılır.

Gri renk yol çizgi boyası bulunur mu?

Epoksi boya uygulamasının pahalı olduğu bazı fabrika ve atölye zeminlerinde daha ekonomik olduğu için yol çizgi boyaları tercih edilebilmektedir. Gri renk üretim olmamakla birlikte Siyah ve Beyaz renkler karıştırılıp gri renk kolaylıkla elde edilir.

Yol Çizgi Boyası izolasyon amacı ile kullanılır mı?

Özellikle çatı ve teraslarda su izolasyonuna karşı kullanılır. Güneş ışığına, yağmura ve kar yağışına karşı dayanıklıdır.

Adolin Yol Çizgi Boyası MSDS belgesine nasıl ulaşabilirim?

Firmamız aynı zamanda Adolin marka yol çizgi boyasının yurt dışına ihracatını yapmaktadır. İhracat amaçlı bizden yol işaretleme boyası satın aldığınız takdirde gerekli MSDS formları sizinle paylaşılacaktır.

Buluç Nalbur Yapı Market olarak Yol Çizgi Boyası Uygulaması yapıyor musunuz?

İşletmemiz Adolin Yol Çizgi boyalarının satışını yapmaktadır. Uygulama hizmetimiz bulunmamaktadır.

Yol Çizgi Boyası Teknik Özellikleri nelerdir?

Yol işaretleme boyaları UV güneş ışığına karşı dayanaklı, yağmur ve kar yağışına karşı dirençli ve kolay çıkmayan boyalardır. Uygulama yapıldıktan kısa süre sonra kurur.