Soba Ürünleri & Kömür Sobası ve Kuzine

İstanbul Bulyak Soba Market olarak, Buluç Nalbur Yapı Markette soba ürünleri satışlarımız başlamıştır. Kovalı, Tuğlalı, Peçka ve Fırınlı Kuzine modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Kuzine soba ve diğer ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat talep etmek için 0(212)508 41 36 telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Kuzine Soba Modelleri

Halk arasında fırınlı soba ve peçka olarak bilinen bu modeller ile, hem evinizi ısıtırken aynı zamanda fırınında ekmeğinizi, böreğinizi ya da kekinizi pişirebilirsiniz. Üst dökümü üzerinde bulunan tencere koyma yuvaları ilede güğümde suyunuzu ısıtabilir, çayınızı demleyebilir ya da tencerede yemeğinizi pişirebilirsiniz.

Peçka Kuzine modelleri Kovalı ve Tuğlalı olmak üzere iki guruba ayrılırlar. Her ikisinde de hem kömür hemde odunu rahatlıkla yakabilirsiniz.

Kuzine sobalar hakkında aklınızdaki tüm sorular ve cevapları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Tuğlalı Kuzine Fiyatları

Tuğlalı modellerin ısı tutma kapasitesi daha iyidir. Kovalı modellere göre biraz daha geç ısınır. Ancak tuğlalar bir kere ısındımı çok üzün süre ısı yayma özelliğine sahiptir. Dolayısı ile kovalı modellere göre çok daha geç soğurlar.

Tuğlalı Kuzine Soba Görünüş
Tuğlalı Kuzine Soba Fiyatları ve Modelleri

Kuzine Soba Fiyatları için lütfen bizi arayınız.

Kovalı Kuzine Modelleri

İçerisinde kova ve ızgara bulunur. Temizliği ve doldurması kolaydır. Boş soba kovası önce kömür ve odun ile doldurulur. Yanma işlemi bittikten sonra ise kova kuzineden çıkartılır ve istenilen yerde boşaltılıp temizleniz.

Kovalı Kuzine Soba Modelleri
Kovalı Kuzine Soba Fiyatları ve Modelleri

Belirli zaman aralıklarında yıpranan ve delinen kovaların yenilenmesi gerekmektedir. Ancak kuzine keyfini en rahat şekilde yaşayabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir.

Saç Kuzine Modelleri

Tamamen kalın saç malzemeden imal edilmişlerdir. Kovalı ya da tuğlalı modelleri yoktur. Sadece saç malzemeden yapıldığı için kömür yakmaya uygun değildir. Sadece odun ve tahta parçası yakılması önerilmektedir.

Yuvarlak Kovalı Soba Modelleri

Döküm kapaklı ve saç kapaklı modeller olarak iki ana guruba ayrılır. Kovalı model oldukları için temizlikleri ve yakılmaları kolaydır. Hem kömür hem de odun ve tahta parçası rahatılıkla yakılır.

Saç kapaklı ve döküm kapaklı olmak üzere iki çeşide ayrılırlar.

Halk Tipi Dekoratif Modeller

Kovalı ürünlerdir. Yuvarlak modellere göre farkları görünümleridir. Bu model ısıtıcılar kare görünümlü ve şık işlemeler sahiptirler. Bu nedenle hem evinizi ısıtırlar hem de evinizin dekoratif görünümüne katkı sağlarlar.

Tuğlalı Kömür Sobası Çeşitleri

Kömür yakımı için ideal ısıtıcılardır. Tuğlalı oldukları için ısı tutma kapasiteleri oldukça iyidir. Pek çok çeşitleri bulunmaktadır. Bu model ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen işletmemizi arayınız.

İşletmemiz bir efor ısı bayisidir.