Soba Ürünleri & Kömür Sobası ve Kuzine

İstanbul Bulyak Soba Market olarak, Buluç Nalbur Yapı Markette soba ürünleri satışlarımız başlamıştır. Kovalı, Tuğlalı, Peçka, Şömine, Fırınlı Kuzine ve Döküm Şömine modelleri ile hizmetinizdeyiz.

Toplu alımlar için özel fiyat teklifi almak ve sipariş vermek için 0(212)508 41 36 numaramızı arayarak merkez şubeye ulaşabilir ya da 0(531)359 24 66 numarasını arayarak satış temsilcimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Kuzine Soba Modelleri

Halk arasında fırınlı soba ve peçka olarak bilinen bu modeller ile, hem evinizi ısıtırken aynı zamanda fırınında ekmeğinizi, böreğinizi ya da kekinizi pişirebilirsiniz. Üst dökümü üzerinde bulunan tencere koyma yuvaları ilede güğümde suyunuzu ısıtabilir, çayınızı demleyebilir ya da tencerede yemeğinizi pişirebilirsiniz.

Peçka Kuzine modelleri Kovalı ve Tuğlalı olmak üzere iki guruba ayrılırlar. Her ikisinde de hem kömür hemde odunu rahatlıkla yakabilirsiniz.

Kuzine sobalar hakkında aklınızdaki tüm sorular ve cevapları için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Döküm Şömine Soba

Fırınlı ve fırınsız olmak üzere iki çeşit camlı şömine tipi döküm kömür sobası çeşidimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizin içi ve dışı komple dökümden imal edilmiştir. Beyaz, Kırımızı ve Füme renk çeşitleri vardır.

döküm şömine soba

Döküm Şömine ürünümüz için ayrıntılı bilgi almak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Tuğlalı Kuzine Fiyatları

Tuğlalı modellerin ısı tutma kapasitesi daha iyidir. Kovalı modellere göre biraz daha geç ısınır. Ancak tuğlalar bir kere ısındımı çok üzün süre ısı yayma özelliğine sahiptir. Dolayısı ile kovalı modellere göre çok daha geç soğurlar.

Tuğlalı Fırınlı Kuzine Soba
Tuğlalı Fırınlı Kuzine Soba Satışları İstanbul Buluç Nalbur Yapı Markette satılmaktadır

Kuzine Soba Fiyatları için lütfen bizi arayınız. Tuğlalı Kuzineler icin ayrıntılı bilgi almak için ise bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Kovalı Kuzine Modelleri

İçerisinde kova ve ızgara bulunur. Temizliği ve doldurması kolaydır. Boş soba kovası önce kömür ve odun ile doldurulur. Yanma işlemi bittikten sonra ise kova kuzineden çıkartılır ve istenilen yerde boşaltılıp temizleniz.

Lüks Kovalı Fırınlı Kuzine Soba
Majolik Lüks Kovalı Fırınlı Kuzine Soba

Belirli zaman aralıklarında yıpranan ve delinen kovaların yenilenmesi gerekmektedir. Ancak kuzine keyfini en rahat şekilde yaşayabileceğiniz ürünlerden bir tanesidir.

Ekonomik, Lüks ve Renkli olmak üzere üç farklı model bulunmaktadır. Her bütçeye ve zevke uygun fırınlı soba çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Lüks Kovalı Kırımızı Kuzine Soba
Lüks Kırmızı Kovalı Kırımızı Kuzine Soba

Kırmızı renk, en çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Bununla birlikte beyaz, bej, füme, mavi ve yeşil renk seçeneklerimizde mevcuttur. Kırmızı fırınlı kuzineler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizi arayabilir ve bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Saç Kuzine Modelleri

En ekonomik kuzine modelleri saç kuzinelerdir. Kalın saç malzemeden imal edilmişlerdir. Emaye renginde imal edilirler. Kullanımı oldukça kolaydır. Fazla yer kaplamazlar. Odun yakmak için idealdir. Kömür kullanımı ise sobanın ömrünü azaltacaktır.

Yuvarlak Kovalı Soba Modelleri

Döküm kapaklı ve saç kapaklı modeller olarak iki ana guruba ayrılır. Kovalı model oldukları için temizlikleri ve yakılmaları kolaydır. Hem kömür hem de odun ve tahta parçası rahatılıkla yakılır.

Saç kapaklı ve döküm kapaklı olmak üzere iki çeşide ayrılırlar.

Halk Tipi Dekoratif Modeller

Kovalı ürünlerdir. Yuvarlak modellere göre farkları görünümleridir. Bu model ısıtıcılar kare görünümlü ve şık işlemeler sahiptirler. Bu nedenle hem evinizi ısıtırlar hem de evinizin dekoratif görünümüne katkı sağlarlar.

Tuğlalı Kömür Sobası Çeşitleri

Kömür yakımı için ideal ısıtıcılardır. Tuğlalı oldukları için ısı tutma kapasiteleri oldukça iyidir. Pek çok çeşitleri bulunmaktadır. Bu model ürünler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için lütfen işletmemizi arayınız.